Lämpimät jalat ovat yhtä kuin onnellinen elämä. Kun jalat ei ole jäässä voi elämässä keskittyä muihinkin asioihin. Tiedän monta jääjalkaa ja kylmäkoipea, jotka hyötyvät keksinnöstäni. Nyt kun etätyöt ovat yleistymässä, uskon, että tämä idea on vihdoin se millä lyön rahoiksi ja pääsen aikaiselle eläkkeelle. Odotan innolla kuvia siitä, kun lämpömatto on käytössä kylminä ja pimeinä talvipäivinä.
Jyskin ja Ikean kannattaisi tarttua tähän ideaan saman tien, sillä joululahjamyynti on kohta kuumimmillaan. Tänä vuonna ei luonnollisesti matkustella, niin miksi emme antaisi ihmisille helppoa ja lämmittävää tietä lämpimien koipien paratiisiin Warmermasterin avulla.
Olen alkanut vakavasti miettiä Ostos-TV isännän uraa. Olihan Magic Bullet ja ABdoer pro suosikki lastenohjelmiani nuorena.